Авантурите на Лисичко и Калинка

Повеќе автори

Издавач: Издавачки центар ТРИ

ISBN: 978-608-230-6100

Година на издавање: 2018

Димензии: 20/20

На залиха
За само 300  ден.
На залиха
На залиха

Краток опис

Необична сликовница испреплетена со музика и песнички. Следете ја авантурата на Лисичко и неговите пријатели и забавувајте се со целото семејство!

Жалам, нема таков автор...

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил