Азбука боенка (Стела и Сани)

Издавач: ПАБЛИШЕР

ISBN: 9786084892427

Година на издавање: 2020

На залиха
As low as 199  ден.
На залиха
На залиха

Краток опис

А како авион, или Б како бубамара, сите букви
во боенкава прават шара.
Обојте ги буквите и научете нов збор!
Стела и Сани помогнаа да се одберат зборовите,
а вие забавувајте се со нивно боење!

--unknown--

-- непознат автор --

Непознат автор...

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил