Сложувалка: Азбука

Издавач: ПАБЛИШЕР

ISBN: 9786085021031

На залиха
As low as 450  ден.
На залиха
На залиха

Краток опис

Нашата азбука за учење е лесна! Пеј си ја најсаканата песна од Стела и Сани додека ја редиш твојата нова и омилена сложувалка.

54 делчиња, 31 буква и 1 дете кое редејќи ги веќе и буквите ги научи! Зар не?

stela-i-sani

Стела и Сани

Стела и Сани се најдобрите пријатели на децата. Стела доаѓа од ѕвездите, а Сани од сонцето. Тие се првите 3Д анимирани ликови наменети за едукација и забава на децата од сите возрасти – од најмалите...

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил