Едно непознато суштество (Стела и Сани)

Издавач: ПАБЛИШЕР

ISBN: 9786084892601

Година на издавање: 2021

Димензии: 200x140

Корица: softcover

На залиха
As low as 250  ден.
На залиха
На залиха

Краток опис

Ветувањето е ветување. Тоа не смее никогаш да се прекрши.

Сѐ започна вака: една ноќ, пред да си легне, Сани слушна... невообичаен звук зад фрижидерот. Знаеше дека таму живее некое суштество. Но не сакаше да открие што е тоа без Стела, а ни без тебе.

А ти сакаш ли да откриеш?

Ако сакаш, влегувај во нашата приказна! Те чекаме!

bistra-georgieva

Бистра Георгиева

Бистра Георгиева работи како раководител на Потпрограмата МЕДИА во склоп на програмата Креативна Европа во Република Северна Македонија. Има повеќе од 10 годишно искуство во областа на сценари...

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил