Карма

Издавач: Издавачки центар ТРИ

ISBN: 978-608-230-291-1

Година на издавање: 2014

Димензии: 125/195

На залиха
As low as 199  ден.
На залиха
На залиха

Краток опис

Книгата која се распродаде во над 5.000 примероци добива свое продолжение!

Авантурите на срцето на Лајла Грејс продолжуваат. Што ѝ се случува на вечно заљубената, во животот и во љубовта, хероиња?

Куси белешки пишувани онака како што чувствува срцето, емоции од најскришните катчиња на душата преточени во мастило на хартија, љубовни болки во кои се пронаоѓа секоја барем еднаш заљубена душа, урбани ситуации кои сите ги препознаваме и животни крстопати на кои барем еднаш сме застанале. Сите радости и болки на срцето се собрани во овие страници пред вас.

Кратки, луцидни и искрени размисли на кои секогаш ќе им се навраќате!

marija-janevska

Марија Јаневска

Марија Јаневска (родена на 29 август 1992 во Скопје), фармацевт по професија, е македонски блогерист, колумнист и автор на кратки текстови и новели. На јавната книжевна сцена излегува во летото 2012...

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил