Стела, Сани и фамилијата Фламингоси

Издавач: ПАБЛИШЕР

ISBN: 9786084892625

Година на издавање: 2021

Димензии: 200x140

Корица: softcover

На залиха
As low as 250  ден.
На залиха
На залиха

Краток опис

Шшш!

Некој доаѓа во кампот на Стела и Сани.Кој би можел да биде?

Тоа е мрзливата фамилија Фламингоси! Никој не би рекол дека од членовите на ова ново

друштво може толку многу да се научи.

И сè одеше супер, сè  додека не се успа Месечината. 

Ќе се сети ли некој да ја разбуди?

bistra-georgieva

Бистра Георгиева

Бистра Георгиева работи како раководител на Потпрограмата МЕДИА во склоп на програмата Креативна Европа во Република Северна Македонија. Има повеќе од 10 годишно искуство во областа на сценари...

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил