После тебе

Издавач: КУЛТУРА

ISBN: 9789989328824

На залиха
As low as 450  ден.
На залиха
На залиха

Краток опис

Продолжение на бестселерот на Њујорк тајмс ЈАС ПРЕД ТЕБЕ, роман кој е сакан од целиот свет

Лу Кларк има многу прашања. Како заврши да работи во еден бар на аеродромот, гледајќи како луѓето со авион заминуваат на нови места. Или зошто станот кој е во нејзина сопственост сè уште не го чувствува за свој дом. Дали нејзиното семејство може да ѝ прости за она што таа го направи пред осумнаесет месеци. И дали некогаш ќе ја запознае љубовта на нејзиниот живот.
Она што Лу знае за сигурно е дека нешто мора да промени.


„Оваа прекрасна приказна не е совршена. Таа е полна со солзи и смеа во еднаква мерка.“
L-O-V-E’ Closer


„Прекрасно и топло. Мојес успева да ви го скрши срцето пред да ви ја врати вербата во љубовта.“
Сандеј Експрес


„Класика од Џоџо Мојес – ќе им се допадне на љубителите на нејзините романи“
Heat


„Ја прочитав во еден здив. Невозможно е да не се поврзете со судбината на Лу“
Stylist

jojo-moyes

Џоџо Мојес

Џоџо Мојес е англиска новинарка, сопруга и мајка на три деца, а од 2002-та писателка и сценаристка. Таа е, дури двапати, добитничка на престижната награда доделена од Асоцијацијата за награди на романт...

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил