Бубачки боенка

Издавач: АРС ЛАМИНА

ISBN: 5310328000237

На залиха
As low as 50  ден.
На залиха
На залиха

Краток опис

Боенки со налепници
•    За развој на моторичките вештини кај децата
•    За јакнење на концентрацијата
•    За поттикнување на детската љубопитност, фантазија и креативност
Наслови во серијата:
•    Бубачки
•    Превозни средства
•    Играчки
•    Диви животни
•    Домашни животни
•    Овошје и зеленчук

biljana-crvenkovska

Билјана Црвенковска

Билјана Црвенковска е писателка, сценарист, преведувачка и уредник. Ја препознаваме по приказните од „Светот на Биби”, романите за деца „Супервештерката, мачката и шесте волшебни колачиња” и „Што со...

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил