Страници за нашата љубов

Издавач: Издавачки центар ТРИ

ISBN: 9786084577041

Година на издавање: 2009

Број на страници: 172

Димензии: 125x195

Корица: softcover

На залиха
As low as 160  ден.
На залиха
На залиха

Краток опис

Јас сум обичен човек со обични мисли што живее обичен живот. Не постојат споменици во моја чест а моето име наскоро ќе биде заборавено но јас љубев со сето свое срце и душа и за мене тоа секогаш беше доволно.

Со овие зборови изречени од Ноах, еден од двајцата главни актери во романот Страници за нашата љубов од американскиот писател Николас Спаркс, започнува чудесниот портрет на љубовта, која може а и не мора, само еднаш да се случи во животот на секој од нас.

Преку судбината на Ноах и Али ќе проникнете во магијата на вистинската и трајна љубов и ќе зачекрите по оној незгаслив премин меѓу вашето срце и душа, што само љубовта умее да го отвори.

nicholas-sparks

Николас Спаркс

Николас Спаркс (31 декември 1965) е американски романсиер, продуцент и сценарист. Познат е по својот специфичен стил во делата кои би можеле жанровски да се дефинираат како романтични драми. Сите до...

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил