Каи и неговиот камион

Издавач: ТОПЕР

На залиха
As low as 85  ден.
На залиха
На залиха

Краток опис

Кратки приказни изработени од цврст картон во најнеобични форми како камион, багер и цистерна

--unknown--

-- непознат автор --

Непознат автор...

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил