Меки книги – животни

Издавач: ТОПЕР

ISBN: 9786082082004

На залиха
За само 110  ден.
На залиха
На залиха

Краток опис

 Сликовници кои се посебни по стојата обработка, составени од 10 илустрирани страници со најразлични облици, секој лист изработен од пена.

--unknown--

-- непознат автор --

Непознат автор...

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил