Меки облици - Каубој

Издавач: ТОПЕР

ISBN: 9786081458

На залиха
As low as 130  ден.
На залиха
На залиха

Краток опис

Сликовници кои се посебни по стојата обработка, составени од 10 илустрирани страници со најразлични облици, секој лист изработен од пена.

--unknown--

-- непознат автор --

Непознат автор...

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил