Падни стани

Издавач: СКАМПЕР

ISBN: 25599

На залиха
As low as 700  ден.
На залиха
На залиха

Краток опис

Забавни јога и фитнес вежби за поголема трпеливост, доверба и издржливост.

Развијте емоционална смиреност, зголемете ја трпеливоста, самодовербата и издржливоста кај вашире деца, играјте мимика, асоцијација, меморија, местете сложувалки или, пак, вежбајте со вашите пријатели или семејството.

--unknown--

-- непознат автор --

Непознат автор...

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил