Скокни потскокни

Издавач: СКАМПЕР

ISBN: 25600

На залиха
As low as 700  ден.
На залиха
На залиха

Краток опис

Забавни фитнес и јога вежби за поздрави и посреќни деца.

Зголемете ја физичката сила и истрајноста, флексибилноста и стабилноста со нашата забавна и едноставна игра.

Вежбајте сами или во друштво со пријателите и семејството за да ги зајакнете мускулите и да г разбудете умот!

--unknown--

-- непознат автор --

Непознат автор...

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил