Пред да се излади кафето

Издавач: Издавачки центар ТРИ

Година на издавање: 2021

Нема на залиха

Краток опис

Во една мала затскриена уличка во Токио постои кафуле во кое кафето има поинаков вкус – вкус со можност за враќање во времето. Четворица посетители ќе ја вкусат машината за патување низ времето. Сите еднакво сакаат да го искористат кафето за да си ги поправат грешките од минатото. Но и тоа е ризично, зашто правилото е дека мора да се вратат кога ќе се олади кафето. А можат ли да поправат нешто за толку кратко време?

--unknown--

-- непознат автор --

Непознат автор...

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил