Проект Автентичност

Издавач: Издавачки центар ТРИ

Година на издавање: 2021

Нема на залиха

Краток опис

Ајде на работа на проектот „Јас“! Нека не фаќаат прашина книгите како оваа, а ни вашите идеи. Дувнете во кориците и забележете дека тоа се магични прашинки инспирација! Оваа книга ќе ви ја преслика реалноста што ја гледате секој ден и ќе ви ја покаже среќата која ви е пред носот! Влезете во клубот на странците кои стануваат најдобри пријатели. Ако чувствувате дека сте странец на самиот себе, време е за запознавање!

--unknown--

-- непознат автор --

Непознат автор...

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил