Диносауруси боенка (Стела и Сани)

Издавач: ПАБЛИШЕР

ISBN: 9786084892717

Година на издавање: 2021

Корица: softcover

На залиха
As low as 150  ден.
На залиха
На залиха

Краток опис

Нашите забавни опашести пријатели – диносаурусите  

 

Какви се овие чудни стапалки? Да, тоа се траги од диносауруси! Стела и Сани се заедно со нив. Но не можат да се одлучат каква боја сакаат да бидат. Патувај во времето и врати се многу, многу години наназад. Обој ги опашестите пријатели и играј со нив!

--unknown--

-- непознат автор --

Непознат автор...

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил