Се случи едно лето

Нема на залиха

Краток опис

За да се освежите со летен роман

Кој не сака добра романтична комедија? Теса Бејли пишува приказна за една млада и дива влијателна девојка што постојано ја следат папараци. Но кога ситуацијата ќе излезе од контрола, нејзиниот очув ја праќа далеку од очите на јавноста, во место што за неа воопшто не е интересно. И таму ќе го запознае незаборавниот рибар... Е па оваа романса ќе ни се случи токму ова лето!

--unknown--

-- непознат автор --

Непознат автор...

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил