Сложувалка „Штом си среќен“

Издавач: ПАБЛИШЕР

ISBN: 7173

Година на издавање: 2022

Димензии: 250x380

На залиха
As low as 199  ден.
На залиха
На залиха

Краток опис

ДОЖДУ, ДОЖДУ, ОДИ СИ

Не прекинувај ја играта на Стела и Сани! Можеш ли да видиш како си играат во паркот? Ако не можеш, значи не си ја наредил сложувалката. Дел по дел, придружи им се и ти. И не заборавај да пееш. Забавно е, нели?

stela-i-sani

Стела и Сани

Стела и Сани се најдобрите пријатели на децата. Стела доаѓа од ѕвездите, а Сани од сонцето. Тие се првите 3Д анимирани ликови наменети за едукација и забава на децата од сите возрасти – од најмалите...

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил