Меморија картички (Стела и Сани)

Издавач: ПАБЛИШЕР

ISBN: 9786084892854

На залиха
As low as 199  ден.
На залиха
На залиха

Краток опис

АВТОБУСОТ НА СТЕЛА И САНИ

Автобусот нè вози низ град! Во еден миг патниците се качени, во следниот ги нема. Како? Со магичните картички на Стела и Сани. И како што возачот нè поздравува со „добар ден“ така ние го вежбаме помнењето секој ден!

stela-i-sani

Стела и Сани

Стела и Сани се најдобрите пријатели на децата. Стела доаѓа од ѕвездите, а Сани од сонцето. Тие се првите 3Д анимирани ликови наменети за едукација и забава на децата од сите возрасти – од најмалите...

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил