Завладејте со своите емоции

Издавач: Издавачки центар ТРИ

Корица: softcover

Нема на залиха

Краток опис

Книга со која ќе научите како емоциите да работат за вас. Формула за да го промените начинот на кој размислувате и да сфатите од каде потекнуваат негативните мисли.

--unknown--

-- непознат автор --

Непознат автор...

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил