Баба Рога вежба јога

Издавач: ЧУДНА ШУМА

ISBN: 9786084938194

Број на страници: 64

Димензии: 205 х 205

Корица: softcover

На залиха
As low as 440  ден.
На залиха
На залиха

Краток опис

Што е ова,

мода нова,

никој веќе

од децата наши,

од Баба Рога

не се плаши.

 

Како да се плашат

кога ептен се смени светот,

на децата не

им се закануваат

со Баба Рога, туку со

исклучување на интернетот!

--several-authors--

-- повеќе автори --

Повеќе автори...

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил