Еден ден со Стела и Сани (боенка)

Издавач: ПАБЛИШЕР

ISBN: 9786084892885

Година на издавање: 2022

Корица: softcover

На залиха
As low as 199  ден.
На залиха
На залиха

Краток опис

ЕДЕН ДЕН СО СТЕЛА И САНИ

Колку исти и колку различни нешта има во еден ден? Во сите има убавина. Помини еден цел ден со Стела и Сани и види колку забавно може да биде дури и четкањето на забите. Со нив е неверојатно сè што се прави. Освен тоа, ќе видиш колку е прекрасно на сите да им даруваш добрина. Така, кога ќе го обоиш светот на Стела и Сани, ќе им го направиш денот посебен, а тие тебе ќе ти го наполнат срцето со шарени убавини.

--unknown--

-- непознат автор --

Непознат автор...

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил