Пакетче (Стела и Сани) 2+

Издавач: ПАБЛИШЕР

Корица: hardcover

На залиха
As low as 899  ден.
На залиха
На залиха

Краток опис

Како да им подариш љубов на најмилите од 2 и 3 години?

Подари го новогодишното пакетче на Стела и Сани, во кое има:

- Стикери „Стела и Сани“

- Сликовница „Во овој балон нема место за еден слон“

- Сликовница „Стела, Сани и јас“

- Сликовница „А зошто“

- Боенка „Стела и Сани“

- Новогодишна боенка со ѕвездестите пријателчиња!

Не можеш да згрешиш – Стела и Сани им се најдобрите другари на децата, а никој не те познава подобро од твојот најдобар пријател!

stela-i-sani

Стела и Сани

Стела и Сани се најдобрите пријатели на децата. Стела доаѓа од ѕвездите, а Сани од сонцето. Тие се првите 3Д анимирани ликови наменети за едукација и забава на децата од сите возрасти – од најмалите...

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил