Пакетче (Стела и Сани) 5+

Издавач: ПАБЛИШЕР

Корица: hardcover

На залиха
As low as 899  ден.
На залиха
На залиха

Краток опис

Пет години за пет желби. И плус еден подарок. Во ова новогодишно пакетче има токму 6 подароци:

- Сликовница „Азбука“

- Сликовница „Мистериозниот остров“

- Стикери „Стела и Сани“

- Боенка „Азбука“

- Тетратка за почетно пишување

- Новогодишна боенка со ѕвездестите пријателчиња!

Да ги подготвиме за во училиште малите генијалци и да им посакаме среќна Нова година!

--unknown--

-- непознат автор --

Непознат автор...

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил