Девојките што горат

Нема на залиха

Краток опис

Еден неконвенционален викар се сели во мало англиско село и открива дека е опседнато од смрт и исчезнувања, и во минатото и во сегашноста. И дека мрачните тајни не се чуваат случајно. Вистината секогаш тешко излегува на виделина, особено кога секој има нешто и некого да заштити и кога не постои ни најмал знак за доверба. Имајте на ум дека токму оној кој се плаши да се довери е најсомнителната личност.

--unknown--

-- непознат автор --

Непознат автор...

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил