Диносауруси боенка (Стела и Сани)

Издавач: ПАБЛИШЕР

ISBN: 9786084892717

Година на издавање: 2021

Корица: softcover

На залиха
As low as 200  ден.
На залиха
На залиха

Краток опис

Нашите забавни опашести пријатели – диносаурусите  

 

Какви се овие чудни стапалки? Да, тоа се траги од диносауруси! Стела и Сани се заедно со нив. Но не можат да се одлучат каква боја сакаат да бидат. Патувај во времето и врати се многу, многу години наназад. Обој ги опашестите пријатели и играј со нив!

stela-i-sani

Стела и Сани

Стела и Сани се најдобрите пријатели на децата. Стела доаѓа од ѕвездите, а Сани од сонцето. Тие се првите 3Д анимирани ликови наменети за едукација и забава на децата од сите возрасти – од најмалите...

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил