Expanding Universe. The Hubble Space Telescope

Издавач: TASCHEN

ISBN: 9783836583633

Број на страници: 260

Димензии: 29 x 29 cm

Корица: hardcover

На залиха
As low as 1.649  ден. Regular Price 1.940  ден.  -291  ден.
На залиха
На залиха

Краток опис

--unknown--

-- непознат автор --

Непознат автор...

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил