Ghost Hunters

Издавач: Гоблин

ISBN: 5414301518525

Година на издавање: 2021

Нема на залиха

Краток опис

Поставете ги правилно батериските лампи во опседнатата куќа и фатете ги сите духови од сите 60 предизвици, така што ќе ги осветлите! Страшно добар предизвик за сите играчи! Играњето на оваа игра ги стимулира следните когнитивни способности: концентрација логика решавање на проблеми просторен увид визуелна перцепција

--unknown--

-- непознат автор --

Непознат автор...

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил