Го имам твојот број

Издавач: САКАМ КНИГИ

ISBN: 9786084672975

Година на издавање: 2018

На залиха
As low as 420  ден.
На залиха
На залиха

Краток опис

Го изгубив

sophie-kinsella

Софи Кинсела

Со над 15 светски бестселери зад себе, не за џабе ја нарекуваат Кралицата на романтичните комедии! Нејзините романи ги има во форма на независни, серијали, а и филмувани. Од неодамна е автор на Сакам К...

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил