Џиновска сложувалка ГРАД

Издавач: Сторибокс Тојс анд Боокс

ISBN: 5011979582317

Година на издавање: 2021

Димензии: 60 x 90 cm/ 30 парчиња

На залиха
As low as 890  ден.
На залиха
На залиха

Краток опис

Прекрасно илустрирана подна сложувалка со 30 големи парчиња, вклучително и 8 форми, исечени во форма на животни или предмети. Има толку многу интересни работи што треба да се пронајдат во оваа сложувалка што децата ќе се враќаат на неа постојано. Големите, лесни за ракување парчиња се направени од многу цврст картон и се со површина лесна за чистење.

--unknown--

-- непознат автор --

Непознат автор...

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил