Исидора Мун Оди на кампување

Издавач: АРС ЛАМИНА

ISBN: 9786082479071

На залиха
As low as 290  ден.
На залиха
На залиха

Краток опис

Мајка и е самовила, а татко и е вампир, а таа е по малку од двете

Па, кога сите заедно ќе отидат на кампување на море, можат да се случат некои работи што не се баш вообичаени...

Од печење шеќерлеме на логорски оган до спријателување со

сирена – посебни нешта се случуваат кога е вклучена Исидора!

hariette-munkaster

Хариет Мункастер

.....

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил