Меморија картички (Стела и Сани)

Издавач: ПАБЛИШЕР

ISBN: 9786084892854

На залиха
As low as 199  ден.
На залиха
На залиха

Краток опис

АВТОБУСОТ НА СТЕЛА И САНИ

Автобусот нè вози низ град! Во еден миг патниците се качени, во следниот ги нема. Како? Со магичните картички на Стела и Сани. И како што возачот нè поздравува со „добар ден“ така ние го вежбаме помнењето секој ден!

--unknown--

-- непознат автор --

Непознат автор...

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил