Картички „Азбука“

Издавач: ПАБЛИШЕР

ISBN: 9786084892847

На залиха
As low as 250  ден.
На залиха
На залиха

Краток опис

И АЗБУКАТА МОЖЕ ДА БИДЕ ЛЕСНА, АКО ЈА ЗНАЕШ НЕЈЗИНАТА ПЕСНА

Пеејќи и редејќи ги картичките на Стела и Сани, азбуката се учи мошне брзо и лесно. Уверете се самите колку е забавно. А, Б, В... сè така до Ш, па одново А и така во круг, азбуката ќе ја научиш брзо како никој друг!

--unknown--

-- непознат автор --

Непознат автор...

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил