Мојата прва книга со куклички

Издавач: Сторибокс Тојс анд Боокс

ISBN: 5011979565150

Година на издавање: 2021

На залиха
As low as 990  ден.
На залиха
На залиха

Краток опис

Комплет од 5 кукли за на прсти и мека книга од 6 страници со џеб за секоја кукла. Смешните, шарени кукли за на прсти ќе го охрабрат бебето да се фокусира на различни растојанија додека ги следи движењата на прстите. Како што се развива бебето, ставајте ги куклите во џебовите на меката книга и разговарајте за животните и нивните домови.

--unknown--

-- непознат автор --

Непознат автор...

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил