Никој не рече дека ќе биде лесно

Издавач: Издавачки центар ТРИ

ISBN: 978-608-230-480-9

Година на издавање: 2016

Димензии: 120/170

На залиха
As low as 199  ден.
На залиха
На залиха

Краток опис

За да го создадеме чудото што толку многу го посакуваш ќе мора да тргнеме кон едно место. Едно тајно место. Место каде што има доволно чуда за сите нас.

Во тоа место живеат сите твои соништа. Тоа место ќе ти ја даде можноста за првпат во твојот живот навистина да ја почувствуваш среќата.

Ќе дојдеш ли со мене? Следи ме.

kosta-petrov

Коста Петров

Коста Петров е основач на „Пи Ворлд“, македонска креативна агенција која ги организира некои од најголемите светски настани за маркетинг, односи со јавност и човечки ресурси во 30 земји во светот, в...

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил