Правилото 10X

Издавач: ПАБЛИШЕР

ISBN: 978-608-4569-96-1

Година на издавање: 2019

Димензии: 140/210

На залиха
As low as 250  ден.
На залиха
На залиха

Краток опис

Правилото 10х е светиот грал за луѓето што сакаат да успеат. Тоа ги утврдува најсоодветните нивоа на дејствување и осигурува дека ќе продолжите да функционирате на тие нивоа во текот на целиот ваш живот и професионална кариера. Ќе ве ослободи од стравовите ќе ви ги зголеми храброста и самодовербата ќе ги елиминира одолжувањето и несигурноста и ќе ви даде чувство за цел – а со тоа вашиот живот вашите соништа и вашите цели ќе доживеат преродба.

„Грант Кардон постигнува полн погодок со Правилото 10х. Во неа ни ја открива вистинската причина зошто на луѓето одлично им оди во секое поле на животот!“ Брајан Трејси

grant-kardon

Грант Кардон

Грант Кардон (1958) е мотивациски лидер, претприемач, меѓународно познат експерт за обука за продажба и инвестирање во недвижни имоти, автор на бестселери на Њујорк тајмс. Редовно се појавува на тел...

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил