365 дена свесни

Издавач: АНТОЛОГ

ISBN: 9786082435404

Број на страници: 368

Димензии: 13×20

Корица: softcover

Нема на залиха

Краток опис

На секој ден во нашиот живот му е доделена посебна намена!

Секој ден е единствен и неповторлив.

Прирачникот „365 дена свесни“ е замислен како ваш сојузник за секој ден во годината. За да ви помогне во секој ден да освестите нешто за животот што може да ви послужи да учите, духовно да растете и на денот што е пред вас да му го додадете најважниот зачин: мудроста.

Бидејќи вистински живеат само тие што знаат да живеат…

ana-bučević

Ана Бучевиќ

Ана Бучевиќ е родена во 1978 година во Сплит. Мајка е на дванаесетгодишната Ани и на двегодишниот Лукас. Во 2003 година дипломирала на Природно-математичкиот факултет во Сплит, Хрватс...

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил