Јас и Ти: како Јас стана суперхерој

Издавач: Издавачки центар ТРИ

ISBN: 9786082309439

Корица: softcover

На залиха
As low as 300  ден.
На залиха
На залиха

Краток опис

Дали си подготвен да станеш суперхерој? Ти веќе имаш супермоќи – на пример, ја имаш моќта да бидеш среќен! ЈАС ќе ти помогне да ја откриеш онака како што нему му помогна ТИ.

Запознај ги овие двајца суперхерои и придружи им се во нивната авантура. Тие не патуваат низ светот, но одат на едно многу потајно и поневеројатно место. Во срцето на едно дете. Сосем исто како твоето!

kosta-petrov

Коста Петров

Коста Петров е основач на „Пи Ворлд“, македонска креативна агенција која ги организира некои од најголемите светски настани за маркетинг, односи со јавност и човечки ресурси во 30 земји во светот, в...

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил