Чашки за ракија

450  ден.
На залиха
Само 4 останат/и
На залиха
На залиха

Краток опис

Чашките за ракија одат спакувани две во комплет. На едната чашка е испишан зборот ракија на кирилица со превод за изговарање на англиски јазик, а на другата чашка е испишан креативен текст за тоа што претставува ракијата кај нас.

 

preplet

Преплет

Преплет е концепт продавница и дизајн студио кое е создадено во 2013 година со цел да стане оптимистичко и инспиративно место кое ќе нè потсетува дека малите работи го прават моментот голем и секој ќе ...

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил