Честитки – Преплет

Издавач: Преплет

Година на издавање: 2020

Корица: Среќен колку небото стара

На залиха
As low as 100  ден.
На залиха
На залиха

Краток опис

Одберете честитка како совршено дополнување на вашиот подарок. Секоја честитка оди заедно со плико.

preplet

Преплет

Преплет е концепт продавница и дизајн студио кое е создадено во 2013 година со цел да стане оптимистичко и инспиративно место кое ќе нè потсетува дека малите работи го прават моментот голем и секој ќе ...

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил