Дневник за рецепти

Издавач: Преплет

ISBN: 35504

Година на издавање: 2021

Димензии: 14,8cm x 21cm

Корица: hardcover

На залиха
As low as 540  ден.
На залиха
На залиха

Краток опис

Дневникот е на македонски јазик и е дизајниран како водич за испишување на најразлични рецепти. Во него има полиња за бележење како: потребни намирници, начин на подготовка, време за подготовка, од кого ви е овој рецепт и сл.

 

preplet

Преплет

Преплет е концепт продавница и дизајн студио кое е создадено во 2013 година со цел да стане оптимистичко и инспиративно место кое ќе нè потсетува дека малите работи го прават моментот голем и секој ќе ...

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил