Трите мали волчиња

Издавач: Издавачки центар ТРИ

ISBN: 9786082307435

Година на издавање: 2021

Број на страници: 32

Димензии: 21 cm

Корица: softcover

На залиха
As low as 130  ден. Regular Price 130  ден.  -55  ден.
На залиха
На залиха

Краток опис

Си беа еднаш три мали волчиња
кои сакаа да си изградат своја куќичка.
Но Гицо Гнасец, подмолниот
и злобен прасец,
други планови кроеше..

eugene-trivizas

Евгениос Тривизас

*...

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил