Фудбал

Издавач: Проект Гутенберг

ISBN: 97860848825111

Година на издавање: 2022

Број на страници: 238

Димензии: 27 см

Корица: softcover

На залиха
As low as 1.600  ден.
На залиха
На залиха

Краток опис

nebojsha-markovski

Проф.д-р Небоjша Марковски, Жикица Тасевски

Проф.д-р Небоjша Марковски е долгогодишен професор на Факултетот за физичко образование спорт и здравjе во Скопjе на катедрата по фудбал и директор на центарот за едукациjа на тренери во Фудбалската фе...

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил