Кригла „TWO BEERS OR NOT TO BEER“

490  ден.
На залиха
Само 4 останат/и
На залиха
На залиха

Краток опис

Одличен подарок за љубителите на пиво, кригла со дизајн "Two beers or not to beer"

Начин на одржување: нежно рачно миење или во машина до 50 степени

tinoski

Тиноски

Tиноски приказната започна случајно во 2015 година со првата нацртана шолја а денес како препознатлив локален бренд за креатива и дизајн се надоврзува со низа уникатни производи за индивидуални...

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил