Шише со дизајн „Кулирај – ти се може“

Нема на залиха

Краток опис

Aлуминиумско шише со дизајн:

"Кулирај - ти се може"

*големина 500 ml.

За на планина, точак, канцеларија или по дома. Алуминиумските шишиња со дизајн се супер практична опција за секаква намена. Капачето е со систем за навртување а има и дополнителна алка за закачување на ранец.

tinoski

Тиноски

Tиноски приказната започна случајно во 2015 година со првата нацртана шолја а денес како препознатлив локален бренд за креатива и дизајн се надоврзува со низа уникатни производи за индивидуални...

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил