ШОЛЈА ЗА ЕСПРЕСО СО ТАЦНА „ТO THE MOON AND BACK"

На залиха
As low as 450  ден.
На залиха
На залиха

Краток опис

Шолја за еспресо со тацна со дизајн  

"Тo the moon and back"

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Уживајте во кафето на посебен начин! Уникатно рачно цртан порцелански сет шолја со тацна.

* големина 160 мл.

tinoski

Тиноски

Tиноски приказната започна случајно во 2015 година со првата нацртана шолја а денес како препознатлив локален бренд за креатива и дизајн се надоврзува со низа уникатни производи за индивидуални...

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил