Херој

Издавач: ТОПЕР

ISBN: 9786082085135

Година на издавање: 2017

На залиха
As low as 400  ден.
На залиха
На залиха

Краток опис

Ова е приказна зошто сте овде на планетата Земја.

На некој начин сте посебни. Сте се родиле за да станете некој и да се занимавате со нешто според коешто сосема ќе се разликувате од сругите седум милијарди луѓе. Постои живот што би требало да го живеете и патување на кое треба да тргнете. Оваа книга зборува за тоа патување.

Дваесет исклучителни современици ќе ви ги раскажат своите на изглед неверојатни приказни и ќе ви покажат дека сте се родиле со се што ви е потребно за да го остварите својот најсјаен сон, дека со тоа ќе ја исполните својата мисија и буквално ќе го промените светот.

Некогаш живеел Херој.

rhonda-byrne

Ронда Бирн

Rhonda Byrne...

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил