Исидора Мун Зимска магија

Издавач: АРС ЛАМИНА

ISBN: 9786082591803

На залиха
As low as 490  ден.
На залиха
На залиха

Краток опис

Мајка и е самовила, татко и е вампир, а таа е по малку од двете.

Исидора обожава да си игра на снег, особено кога нејзините снежни фигури оживуваат!

Но, снежната магија не може да трае засекогаш.

Ќе успее ли Исидора да ги спаси своите нови другарчиња пред да се стопат?

hariette-munkaster

Хариет Мункастер

.....

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил