Излез од лавиринтот

Издавач: Издавачки центар ТРИ

ISBN: 9786082307558

Година на издавање: 2021

Број на страници: 84

Димензии: 125/195

Корица: hardcover

На залиха
As low as 320  ден.
На залиха
На залиха

Краток опис

Пред дваесет и три години д-р Спенсер Џонсон ни ја подари приказната за две необични човечиња заробени во еден лавиринт. Кој го здипли моето сирење? го освои светот со својата моќна и практична мудрост за надминување на стравот и за неопходноста од промени во животот.

По 26 милиони продадени примероци низ целиот свет, д-р Џонсон конечно им се врати на своите омилени ликови.


Ова восхитувачко продолжение ќе ви помогне да го пронајдете излезот од какви и да е лавиринти со кои може да се соочите во својот живот.

spencer-johnson

Спенсер Џонсон

Д-р Спенсер Џонсон е еден од најценетите и најсаканите автори на светот. Им помогна на десетици милиони луѓе да откријат како можат да водат по квалитетен живот користејќи ги едноставните вистини шт...

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил